Traži se: IT tehničar / Informatičar ::Bihać::

Tražimo pouzdanog informatičara na kojeg se možemo osloniti i računati na njega za sve vezano uz ITC s ciljem pojednostavljenja poslova, unaprjeđivanja postojećih poslovnih procesa i izvršavanja svakodnevnih zadataka!

  • Opis posla:
    – kompletno i odgovorno obavljanje tehničkih poslova
    – servis/održavanje računala i ostale mrežne infrastrukture
    – implementacija, korištenje i podešavanje računalnih programa
    – rad na operacijskim sistemima
    – podrška korisnicima

  • Uvjeti:
    -Poznavanje WIN OS-a,
    -Poznavanje Office alata (Word, Excel, Outlook)
    -Aktivno sudjelovanje u osmišljavanju kreativnih rješenja i marketinških kampanja
    -Poznavanje Adobe paketa: Illustrator, Photoshop (prednost)
    -Dobro poznavanje engleskog jezika(prednost)
    -Poznavanje WordPress CMS platforme (prednost)
    -Znanje o administraciji računalnih mreža(prednost)
    -Iskustvo u rješavanju uobičajenih i svakodnevnih ITC problema s kojima se susreću prosječni korisnici u maloj tvrtki

    NA KONKRUS SE MOŽETE PRIJAVITI KLIKOM NA DUGME " PRIJAVI SE" NAKON ČEGA VAM SE OTVARA PRIJAVNA FORMA ZA UNOS NEOPHODNIH PODATAKA.