Kreativni ste, snalažljivi i imate iskustva u digitalnom marketingu?

Jobstep International d.o.o. vodeća je firma u regiji na području posredovanja pri zapošljavanju na njemačkom tržištu rada, sa svojim poslovnicama u Njemačkoj, Švicarskoj, BiH i Srbiji.

Kako bilježi stalni rast i razvoj, Jobstep International je u potrazi za novom radnom snagom u svom marketing timu za poslovnicu u Bihaću.

Opis posla:

✔️ Rad na društvenim mrežama, kreiranje content plana (Facebook, Instagram, Google)

✔️ Održavanje  i administracija web stranice

✔️Planiranje i sprovođenje digitalnih kampanja kao i analiza i izvještavanje

✔️ Osigurava kvalitetnu komunikaciju sa klijentima putem online kanala komunikacije

✔️ Aktivno učestvuje u svim aktivnostima marketing sektora Agencije

Uvjeti:

  • minimum SSS

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima

  • aktivno korištenje MS Office paketa

  • osnovno poznavanje programa kao što su Adobe Illustrator, Photoshop

Postati dijelom Jobstep International agencije znači rad u odličnoj atmosferi;  zanimljiv i kreativan posao koji nudi mogućnosti za učenjem i nadograđivanjem postojećeg znanja; te konstantnu brigu o zadovoljstvu zaposlenika i pozitivnu organizacijsku klimu i kulturu.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite biti dio Jobstep International tima, ispunite prijavni obrazac i očekujte naš poziv!