Odlična prilika za inženjere elektrotehnike!

icon mape Češka Republika

POSAO U ČEŠKOJ: Potrebni Projektanti - Inženjeri elektrotehnike(m/ž) - VIŠE IZVRŠILACA!

PLATA: 55.000 - 65.000CZK (4.550 - 5.380KM) + GODIŠNJI BONUS!

Tražimo entuzijastične i stručne inženjere elektrotehničare da se pridruže našem timu!

Adekvatne struke:

- Strukovni inženjer elektrotehnike i računarstva

- Inženjer elektrotehnike i računarstva

- Master inženjer elektrotehnike i računarstva

- Inženjer elektrotehnike za računarsku tehniku

- Elektronika računarstva

- Inženjer elektrotehnike za elektroniku

- Inženjer elektrotehnike za telekomunikacije i sigurnosnu tehniku

- Elektronsko poslovanje

- Bachelor elektrotehnike - smjer računarstvo i informatika

Opis posla:

- Razvoj koncepata, projektno rješenje upravljanja strojevima, pogonima i linijama automatizacije

- Projektiranje specifičnih električnih shema u eCAD softveru

- Razviti, pripremiti i koordinirati dizajne, nacrte i ostale potrebne dokumente i optimizaciju postojećih rješenja

- Podrška odjelu montaže - surađivati ćete pri puštanju strojeva u rad, servisnim popravcima, sudjelovati u rješavanju tehničkih ili strojarskih problema

- Spremnost na putovanje do matične tvrtke

Uvjeti:

- Obrazovanje u području elektrotehnike

- Tečno pisano i govorno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika (komunikacija telefonom i e-mailom s kolegama u Njemačkoj) - B1 nivo!

- Iskustvo u inženjerskom projektiranju ili električnim građevinskim strojevima, iskustvo u        industrijskoj automatizaciji i pogonima (SEW) i izradi razvodnih ploča (praksa tijekom studija može biti dovoljno iskustvo)

- Poznavanje eCAD inženjerskog sustava

- Radno iskustvo potrebno!

Prijaviti se mogu EU i NON EU državljani!

Ako ste motivirani i spremni za rad u dinamičnom okruženju, ovo je prava prilika za vas!