Odlična prilika za ekonomiste!

icon mape Češka Republika

POSAO U ČEŠKOJ: Potrebni Referenti nabave (m/ž) - VIŠE IZVRŠILACA!

PLATA: 55.000 - 65.000CZK (4.550 - 5.380KM) + GODIŠNJI BONUS!

Tražimo entuzijastične i stručne osobe iz domena ekonomije da se pridruže našem timu!

Adekvatne struke:

- Bachelor ekonomije

- Međunarodna ekonomija

- Diplomirani ekonomista

- Diplomirani ekonomista Managementa

- Strukovni ekonomista

- Ekonomija, pravo i trgovina

- Poslovna ekonomija

- Magistar ekonomije

- Diplomirani ekonomista za poreski sistem

- Bachelor menadžmenta u ekonomiji

- Ekonomista

- Bachelor poslovne ekonomije

- Ekonomista-menadžer

- Diplomirani master ekonomista

Opis posla:

- Identificirati i razviti potencijalne nove dobavljače za spektar strojnih dijelova

- Razvijati zahtjeve, obrađivati ponude i pregovarati o cijenama

- Pregledati ponude dobavljača kako bi odredili koje će biti prihvaćene na temelju cijene, vremena isporuke i drugih kriterija

- Podrška dobavljaču tijekom implementacije proizvodnih dijelova

- Ocjenjuju dobavljače prema našim standardima kvalitete

- Izračunati profitne marže za dijelove dobavljača na temelju istraživanja o cijenama konkurenata i troškovima proizvodnje

Uvjeti:

- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja

-  Najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima nabave

- Poznavanje MS Office aplikacija, naročito MS Excel

- Čitanje i interpretacija tehničkih crteža

- Aktivno poznavanje engleskog jezika ( B1 ), prednost i poznavanje Njemačkog jezika

- Vozačka dozvola B kategorije

- Spremnost na poslovna putovanja

- Radno iskustvo potrebno!

Dodatne pogodnosti:

- našu podršku tijekom vašeg treninga

- stručan i zanimljiv rad

- moderno radno okruženje

- godišnji bonus

- zaposlenik na puno radno vrijeme ima pravo na 25 dana godišnjeg i 2 dana odmora (bolovanja)

- platit ćemo vam svaku odrađenu minutu (ne zaokružujemo prisutnost)

- subvencionirana prehrana u našoj kantini za osoblje

- osvježenje na radnom mjestu

- potpuno plaćeni tečajevi jezika

- doprinos za mirovinsko osiguranje

- doprinos za osiguranje od odgovornosti

- događanja i aktivnosti tvrtke

Prijaviti se mogu EU i NON EU državljani!

Ako ste motivirani i spremni za rad u dinamičnom okruženju, ovo je prava prilika za vas!