fbpx

PRILIKA ZA AUTOMEHANIČARE U NJEMAČKOJ!

Plata i do 3.000€!

Lanac automehaničarskih radnji s poslovnicama u cijeloj Njemačkoj, traži više automehaničara za stalno zaposlenje.

OPIS RADNOG MJESTA:

održavanje i popravak automobila

inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača

auto dijagnostika i uklanjanje grešaka

priprema automobila za tehnički pregled

USLOVI:

srednja stručna sprema zanimanje automehaničar (ili višegodišnje radno iskustvo kao automehaničar)

državljanstvo EU ili termin za vizu

Znanje njemačkog jezika minimalno A2

NUDIMO VAM:

stalni radni odnos

mjesečna primanja i do 3.000€ eura (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)

bonusi na platu (prekovremeni, rad vikendom, rad praznicima…)

daljnje usavršavanje i edukacija radnika

Mjesto rada: Stuttgart i okolina

Zainteresovani?

Prijavite se putem linka:https://jobstep-app.com/registracija/224/korak1

By | 2019-03-29T09:45:01+00:00 March 29th, 2019|Uncategorised|0 Comments